Chromatics se po pauze vrací na hudební scénu a s aktuální tour zavítají i do Prahy

Chromatics | Zdroj: consequenceofsound.net

Synthpopové americké legendy Chromatics po dlouhé pětileté pauze oznámily návrat a na oslavu si pro své fanoušky připravily turné s názvem Double Exposure. Jedinečný devadesátkový elektro pop si můžete přijít poslechnout již 16. října do pražského klubu MeetFactory.

Chromatics v čele s charismatickým Johnnym Jewelem a kráskou Ruth Radelet se tuzemskému publiku naposledy předvedli před šesti lety. Následovala dlouhá pauza, během níž se však odehrál jeden zásadní moment v životě této americké party. V roce 2016 si Johnny a Ruth zahráli spolu s herečkou Julee Cruise v jednom z dílů nové série Twin Peaks od známého režiséra Davida Lynche.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Kapely, se kterými se na podzim vrátíme do minulosti

Nyní se do Prahy vrací se svými kolegy Desire v rámci společného labelu Italians Do It Better. Návštěvníci se mohou těšit na magický večer plný popu z raných devadesátek a také na nejznámější songy jako Cherry, Shadow a mnoho dalších.

Chromatics si zavzpomínáme na nejoblíbenější hity z desek Night Drive, Kill For Love či z plánovaného alba Dear Tommy v pražské MeetFactory. Synthpopová a beznadějně vyprodaná párty se uskuteční 16. října.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.