Chinaski představili novou sestavu a vyrazí na turné

Chinaski - Není nám do pláče tour 2017, Brno | Foto: Tereza Kráčmarová, MonsterMusic

Jak Chinaski slíbili, tak udělali a hned začátkem roku ohlásili novou sestavu. Mimo to ohlásili i termíny klubového turné. Kdo všechno tedy teď tvoří celek, a zastaví se kapela i v tvém městě?

Na konci roku Chinaski ohlásili nečekanou zprávu, forntman Michal Malátný rozpustil kapelu, přičemž si nechal jen jednoho dlouholetého kolegu a kamaráda Františka Táborského. Všechny ostatní se rozhodl nahradit. Kým? To už je několik dní známo a rozhodně se nejedná o nějaká neznámá jména.

Za bicí se nyní usadí Lukáš Pavlík, který doposud koncertoval s Čehomorem, Ewou Farnou i Kamilem Střihavkou, baskytary se ujme Tomi Okres především spoluprací s Richardem Müllerem a Katarínou Knechtovou. Klávesistu jste mohli vidět už během podzimních koncertů, na tomto postu se tedy jedná o Jana Steinsdörfera.

„Na koncerty se moc těšíme. Noví spoluhráči jsou hudebníci, se kterými jsme si v průběhu posledních let padli do oka a do ucha. A protože to bereme jako začátek naší další etapy, začneme turné na jaře v klubech, stejně jako to bylo v době našich začátků,“ komentuje Michal Malátný.

Jarní klubové turné:
22. března – Kofola Music Club (Krnov)
23. března – Kofola Music Club  (Krnov)
24. března – Kofola Music Club (Krnov)
30.března – Sokolovna (Sušice)
31. března – Lidový dům (Karlovy Vary)
04. dubna – DEPO2015 (Plzeň)
13. dubna – Společenský dům (Prostějov)
14. dubna – Kulturní dům (Herálec)
03. května – Masarykovo divadlo (Jičín)
4. května – Masarykovo divadlo (Jičín)


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 363 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.