Chinaski zahrají živě na rádiu City. V rámci CITY LIVE

Chinaski zahrají v rádiu City | Zdroj: rádio City

Pražské rádio City má pro své posluchače hudební speciály, které nesou název CITY LIVE. Každý měsíc se tak můžete těšit na speciálně živě odehraný akustický koncert s nejlepšími českými a slovenskými muzikanty.

Pořad CITY LIVE můžete poslouchat v odpoledním vysílání Petra Slívy vždy po patnácté hodině. Několik posluchačů rádia City může být dokonce přímo na místě koncertu a užít si neobvyklý zážitek zblízka. Hostem listopadového speciálu CITY LIVE bude kapela Chinaski. Další jméno se doví posluchači během listopadových CITY LIVE.

V první lize českého hudebního nebe jsou v tuto chvíli jen tři kapely (když nepočítám Lucii), které jsou schopny vyprodat cokoli: Kryštof, Nightwork a Chinaski. My máme s první ligou skvělé vztahy, ty první dvě kapely jsme už v CITY LIVE měli, a tak je logické, že chceme i tu třetí,“ prozradil moderátor Petr Slíva. „A když už si o to kluci řekli, tak proč jim nevyhovět. Bude to nářez,“ ještě dodává.

Produkční tým sestaví z hodinového vystoupení speciální videa, která budou exkluzivně umístěna na oficiálním YouTube rádia City. Zájemci mohou navíc získat úplně poslední místenky, o které se hraje v odpoledním vysílání radia City. Pořad s kapelou Chinaski startuje ve čtvrtek 21. listopadu ve tři hodiny odpoledne.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...