Zdravotní sestra a producenti ze švédské skupiny NONONO sklízí úspěch i na Slovensku

NoNoNo | Zdroj: WarnerMusic

Singlem Pumpin‘ Blood se švédská trojice NONONO probíjí hitparádami nejen doma, ale i u nás či na Slovensku.

Originální název jmenuje originální bandu. Trio, které pochází ze švédského Stockholmu, se skládá ze zpěvačky Stiny Wäppling, Tobiase Stma Jimsona a Michela Rocwella. Co se týče pánské části, Tobias a Michel jsou známí jako producenti. Ovšem zpěvačka Stina má mnohem zajímavější povolání – působí jako zdravotní sestra v psychiatrické léčebně. Spojíte-li si všechny tyto fakty, musí vás napadnout, že půjde o něco dost zajímavého.

Skladba Pumpin‘ Blood boduje jak na domácí scéně, tak i na té naší, české, a také na slovenské. Tato písnička nejprve zaujala reklamní a marketingové agentury, načež se objevila v reklamách společností Intel či Sparkling Ice.

Je nutné říci, že skandinávským interpretům se v poslední době daří. Například skladatelský tým Stargate sklízí produkční úspěchy u hvězd jako třeba Ne-yo, Rihanna, či Depeche Mode. Pak také například u Icona Pop nebo u princezny Robyn.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.