Chris Rea se zhroutil během svého vystoupení

Chris Rea | Zdroj: teamrock.com

Britský kytrista a zpěvák Chris Rea, který nedávno vyprodal pražské Kongresové centrum se zhroutil během jednoho ze svých koncertů. Podle dosavadních informací je aktuálně stabilizovaný.

Chris Rea je anglický rodák, který vydal více než dvě desítky alb. Největší slávu mu přinesl album Water Sign z roku 1983. Právě objíždí koncertní zastávky se svou Live On The Road To Hell Tour. Zhroutil se během sobotního koncertu v Oxfordu, kdy se ani ne po hodině účinkování nečekaně sesunul k zemi a nereagoval. Po asi dvou minutách organizátoři akce zatáhli oponu a Chrise převezla sanitka do nemocnice. Jeho stav by měl být nyní stabilizovaný, ale nadále zůstává v péči lékařů.

Pro umělce to za poslední dobu není jediný zdravotní nešvar, se kterým se potýká. Přežil rakovinu slinivky, před rokem prodělal mrtvici a sužuje ho i cukrovka.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 362 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.