Chaozz pojede příští rok na turné, na kterém zazní i zcela nový song

Chaozz | Foto: Vilém Kabzan

Nastává Chaozz, nastává Chaozz. Právě těmito slovy začínalo jedno z alb oblíbené hip-hopové kapely. A je to už více než dvacet let, co spatřilo světlo světa. Bohužel se po několika dalších deskách skupina odmlčela a jejich návrat byl v nedohlednu.

Náznaky comebacku Chaozzu přišly až letos, a to v podobě dvou kratších vystoupení v MeetFactory a Lucerna Music Baru. V příštím roce se ale můžete těšit na plnohodnotné turné po pražských klubech, živou kapelu a dokonce i zcela nový song.

Už na jaře roku 2018 se dočkáme Kata, Ba2se, Rustyho či Fugaze a jejich největších hitů Policijééé, Hej lidi, Vodopády, Planeta opic nebo Marie a Jana. Objeví se na velkých koncertních pódiích v Ostravě, Pardubicích, Brně a Plzni. Zakončení celého turné proběhne v jednom z nejkvalitnějších klubů střední Evropy, Foru Karlín. Jedinou kaňkou na čistém papíru tak zůstává pouze fakt, že se s nimi na pódiu neobjeví ani jeden z původních DJs. Stejně jako v Meet Factory jim totiž bude krýt záda DJ Maro.

Celá hodinu a půl dlouhá show se ponese na vlnách hip-hopové nostalgie, ale zároveň se dočkáte i zcela čerstvého songu. Právě skládání nového materiálu byl jeden z hlavních předpokladů pro to, že bude jejich znovuobnovená sestava opět fungovat.

Děláme to, protože to lidi chtěj. A protože nás to bude bavit. A aby svět byl lepší místo,“ říká o chystaném dění Kato, který v éře Chaozzu proslul pod svou někdejší přezdívkou Deph. Ten byl ze všech kluků v minulých letech nejaktivnější a jeho formace Prago Union si vydobyla rovněž slušný respekt. Jejich poslední album Smrt žije patřilo několik týdnů mezi nejprodávanější hudební nosiče a těšilo se velkému zájmu hudebních kritiků.

Předprodej vstupenek běží v sítích TicketPro a GoOut.

Ale už 2018 Tour

13. dubna 2018    Brno, Sono
14. dubna 2018    Pardubice, Žlutý pes
27. dubna 2018    Plzeň, Papírna
04. května 2018   Ostrava, Brickhouse
31. května 2018   Praha, Forum Karlín


Napište komentář