Cocotte Minute obdrželi od fanoušků skoro čtvrt milionu

Cocotte Minute | Zdroj: facebook.com

Začátkem minulého měsíce Cocotte Minute představili veřejnosti projekt, na který mohli fanoušci finančně přispět. Kapela potřebovala dvě stě tisíc korun. Tento limit je už překročen a sbírka dále pokračuje.

Kapela Cocotte Minute se skoro na dva roky odmlčela, ale fanoušci na ni nezapomněli. Na svůj projekt !Rituál, kmen a srdce a kmen! potřebovali hudebníci kolem Zellera dvě stě tisíc korun. Rozhodli se uspořádat sbírku na serveru Hithit a fanoušci tak mohli přispět částkou od pár stovek, ale i desetitisíce. Do ukončení sbírky zbývá ještě několik dnů a fanoušci už věnovali téměř 230 tisíc a částka stále roste!

V srpnu se tak na utajeném místě odehraje speciální koncert pod širým nebem, který bude nahrán jak na CD, tak na DVD. Celý záznam se bude nahrávat na jediný pokus a koncertu se zúčastní jen šedesát příznivců, kteří přispěli na sbírku. Koncert bude doprovázet jedinečná světelná a ohnivá show. A kapela slibuje, že se bude jednat o neopakovatelný zážitek.

„Věřil jsem tomu, že nás naši lidi podpořej, ale stejně jsem z toho ohromenej. Přestože jsme se skoro na dva roky odmlčeli, nikdo z nich na nás nezapomněl. To je prostě síla, která zavazuje. A všem, kteří nás podpořili, patří velké díky,“ vzdává Zeller za celou skupinu hold jejich příznivcům.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.