Vyhrajte vstupenky na vzpomínkový koncert Michala Tučného – UKONČENO

V březnu to bylo dvacet let od úmrtí oblíbené country  legendy zpěváka Michala Tučného. K tomuto, byť smutnému, výročí se uspořádá 16. dubna ve Velkém sále Lucerna vzpomínkový koncert na jeho nejslavnější písničky. Vy máte nyní jedinečnou možnost vyhrát dvě vstupenky na tuto hudební událost. 

Stačí dát LIKE naší facebookové stránce, odpovědět správně na dvě otázky prostřednictvím mailu  soutez@monstermusic.cz, kam uvedete do předmětu heslo Michal Tučný a vstupenky mohou být vaše. Nezapomeňte zodpovědět obě otázky. Soutěž končí 15. dubna. Více o koncertu ZDE.
Otázky zní:
V repertoáru Michala Tučného jsou převzaté skladby nejznámějších amerických country zpěváků. Čtyři z nich spolu jeden čas vystupovali a nahrávali pod názvem Highwaymen.
 
Které nejznámější skladby Michala Tučného jsou z jejich repertoáru?
 
Které čtyři country legendy to jsou?
Výherce získá dva vstupenky na tento vzpomínkový koncert plný exkluzivních hostů.

Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.