Rybičky 48 představují videoklip k písni My nejsme ještě starý

Rybičky 48 | Zdroj: ocko.tv

Rybičky 48 jsou po delší době zase tady a tentokrát s novým videoklipem k písni My nejsme ještě starý z desky Tohle je rock’n’roll, vy buzny. 

Kapela Rybičky 48 je již v českých luzích a hájích takovou českou pop-punkovou stálicí, a tak se není čemu divit, že se po nějaké době opět hlásí o slovo. Nyní se vrací s novým videoklipem, který byl natočený k písni My ještě nejsme starý na desce Tohle je rock’n’roll, vy buzny. O scénář videa se postaral zpěvák Kuba Ryba. Celý scénář se točí kolem toho, jak to tady asi bude vypadat až klukům bude osmdesát.

Kuba k tomu všemu dodová: ,,Přemýšlel jsem, jak to bude vypadat, až nám bude osmdesát. Budeme hrát? Budeme naživu? Budeme prachatý nebo bezdomovci? Tak dlouho jsem si s tím pohrával a tenhle klip je šestá a konečná verze scénáře. Cítíme se pořád mladí. Když s klukama vlezeme do dodávky a jedeme na koncert, tak je nám vždycky osmnáct, jako na začátku.“

Ve videoklipu se objevuje bavič a zpěvák Ruda z Ostravy, model Jan Havlovic, Petr Říbal z Evropy 2, Vlasta Korec z Impulsu či Vláďa Jaroš z rádia Kiss. Další zajímavostí je, že polovina financí za natáčení byla zaplacena samotnými fanoušky, za což je kapela vděčná.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.