Hosty pražského koncertu Kiss budou hvězdně obsazení The Dead Daisies

The Dead Daisies | Zdroj: archiv kapely

Samotná legendární kapela Kiss už je dost slavná. Stejně tak i formace The Dead Daisies je plná hvězdných jmen a vystoupí jako speciální host začátkem června v O2 areně.

Přesně 8. června vystoupí legendární americká zmalovaná kapela Kiss. Nyní potvrdili speciální hosty, kterými je skupina The Dead Daisies. A nejedná se rozhodně o žádné nováčky! Kapela The Dead Daisies, jejíž sestava se neustále mění, se skládá ze samých profíků, kteří působí nebo působili v samých slavných bandech. Mezi nimi jsou například zástupci Guns’n’Roses Richard Fortus, Dizzy Reed či Frank Ferrer, z Rolling Stones Darryl Jones a Bernard Fowler, z kapel zpěváků Billy Idola a Ozzyho Osbourna bubeník Brian Tichy a v neposlední řadě třeba John Corabi z Motley Crüe.

Čtěte také: Legendární Kiss se připisují na seznam rockového jara!

Skupina The Dead Daisies spatřila světlo světa v roce 2013, a to se svou debutovou eponymní deskou, se kterou objeli australský kontinent po boku ZZ Top a Aerosmith. V současné době pracují na další desce, jejíž vypuštění je naplánováno taktéž na červen. Ve studiu se sešli Marco Mendoza, Dizzy Reed, David Lowy, Richard Fortus, John Corabi a Jackie Barnes. Na jakou sestavu se můžou těšit návštěvníci pražského koncertu Kiss, to je zatím překvapením.

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.