All Time Low vydali na apríla neaprílovou desku

All Time Low | Zdroj: mtv.com

Tato americká čtveřice si pro své fanoušky na apríla připravila pořádně neaprílové překvapení. Na internet totiž vložili k poslechu své nejnovější album Future Hearts.

Jejich šestá placka Future Hearts má sice oficiálně vyjít až 7. dubna, ale to All Time Low nezabránilo v tom, aby ji k poslechu na internetu uveřejnili již nyní. Na nahrávání celé desky, která bude obsahovat třináct nových písní,  se podílelo hned několik slavných jmen.

O samotnou produkci se postaral John Feldman. Fanoušci jej mohou znát již z desky Dirty Work, se kterou jim pomáhal v roce 2011. Dále se na nahrávce podíleli hned dva slavní hosté – Mark HoppusBlink 182 a Joel MaddenGood Charlotte. Poslechnout si ji můžete i vy, a to ve videu níže.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.