Irie Révoltés představí v říjnu novou desku!

Irie Révoltés | zdroj: facebook.com

Mix ska, hip hopu, reggae, punku, dancehallu a dalších stylů, neuvěřitelně rozjetá show a kapela, na kterou jsou slyšet jen pozitivní ohlasy. To jsou Irie Révoltés, kteří přijedou v říjnu do pražského Roxy a do brněnské haly Sono představit svým fanouškům novou desku.

Kdysi dávno to byl jen sen pořadatelů festivalu Mighy Sounds dotáhnout Irie Révoltés do České republiky. Poté, co se toto propojení zdařilo, samotní členové kapely zjistili, jak silnou základnu fanoušků u nás mají. A i proto se v Česku ukazují téměř každoročně a koncerty u nás považují, dle svých slov, za ty nejlepší.

Historie kapely čítá už patnáct let, čtyři studiové desky, několik singlů a jeden živák. Vyjmenovávat zde známé skladby by byl nekonečný příběh, protože co skladba, to hit. Poslední album vyšlo v roce 2013 pod názvem Allez. Po této desce veškerou svou píli směřují k novince, která vyjde letos v říjnu. A jak je u Irie Révoltés zvykem, je nač se těšit.

S novou deskou poctí své fanoušky návštěvou brněnské haly Sono 3. října a o den později to rozjedou v pražském klubu Roxy. Vstupenku na pražskou party seženete na severu Goout.cz za 540 korun. A nákup neodkládejte, show Irie Révoltés jsou pravidelně vyprodané a nebude tomu určitě jinak ani v Praze 4. října.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.