Fléda představí vycházející talenty české i britské indie scény!

Trojkoncert kapel indie scény se blíží! Už druhého dubna k nám zavítá LUCIDALABRADOR v rámci svého evropského turné. Těšit se  můžete také na HIMALAYAN DALAI LAMA či brněnské Neoromantix. Nezazní ale jeden druh hudby, rádi experimentují se zvukem. Nemine vás ani rock’n’roll!

LUCIDALABRADOR  je hudební skupina z Londýna, která má mezinárodní složení. Sami o sobě tvrdí, že jsou imigranti žijící v Londýně. Potkali se na Goldsmiths College. Členové kapely, kteří pocházejí z Brazílie, Německa, Itálie a Česka, vydávají své první EP a hodlají ho představit v dubnu na Flédě! Svou hudbu popisují jako alternativní indie rock a tak není náhodou, že některé z jejich písní na vás dýchají atmosférou Radiohead. Nebo snad ne? O tom se musíte přesvědčit sami.

Flédu ale nerozvučí sami. HIMALAYAN DALAI LAMA dodají večeru to, co zcestovalí LUCIDALABRADOR nemají. Indie obohatí směsí trapu, hip hopu, trip hopu a ambientní hudby. Jejich hudba je jeden velký experiment nepostrádající originalitu. Pocházejí z Brna a i oni se chystají světu ukázat nové album, takže o novinky nebude nouze. Vše zakončí taktéž zdejší rodáci – Neoromantix, jejichž hudba v posledních letech podlehla zajímavým změnám. Rock’n’roll doplnil experimentální rock a synth, avšak magický hlas zpěváka zůstal pořád stejným. Neoromantix přidal i netradiční ruské texty, takže o nezvyklosti nebude nouze!

Čtěte také : Party Rituály a Smrtislav vyráží na společné mini tour

Zajímavé novinky indie scény si budete moci poslechnout už 2. dubna na Flédě. Lístky můžete pořídit v Indies nebo přes internet. Zapomeňte na předchozí apríl a doražte!


Napište komentář