Colours ohlašují účast Kygo, projektu N.E.R.D a spousty dalších

N.E.R.D | Zdroj: Colours Of Ostrava

Colours of Ostrava jsou mezi českými multižánrovými festivaly už notnou chvilku válcujícím velikánem. Nyní přidávají dalších dvacet zahraničních jmen.

Projekt N.E.R.D (No_One Ever Really Dies) přitahuje pozornost hlavně díky jednomu z producentů, Pharellu Williamsovi, spolu s Chadem Hugem a Shayem Haleym však už přes deset let tvoří hudbu, která výbušně kombinuje hip hop, funky, rock, R&B i elektroniku. Čerstvou pozornost si vydobyli díky hitu Lemon, na kterém spolupracovali s barbadoskou kráskou Rihannou.

Na Colours of Ostrava zavítá také Kygo, jeden z komerčně nejúspěšnějších světových producentů a DJs současné doby. Mezi jeho nejpopulárnější hity patří tracky Stole The Show, na němž se podílel Parson James, nebo It Ain’t Me se Selenou Gomez. Tenhle mladík z Norska však spolupracoval i s OneRepublic, Miguelem nebo Johnem Newmanem.

Dále letos na festivalu zavítá soulový Jacob Banks a Nathaniel Rateliff & The Night Sweats, buskeři Lucky Chops, bubenice Dobet Gnahoré, senegalský zpěvák Cheikh Lô, akustické Trio Da Kali, zpěvačka Oumou Sangaré a hip hopový projekt Daara J Family.

Festival, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, dává dohromady 21 venkovních i krytých stagí a přes 350 událostí přes koncerty, divadla, workshopy, diskuse, filmy i výtvarné akce. Čtyřdenní vstupenky jsou, spolu s dalšími informacemi potvrzenými vystupujícími, k dostání v e-shopu na webových stránkách festivalu a v síti Ticketpro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.