COVERS for Lovers přichází s prázdniNOVOU hymnou

COVERS for Lovers | Zdroj: ForFUN AGENCY

Po roce od posledního songu Zázraky s.r.o. vydávají pražští COVERS for Lovers těxtově přímočarý singl s názvem PrázdniNOVÁ. Představí ho na již započatém letním turné.

Nejnovější píseň kapely COVERS for Lovers, PrázdniNOVÁ, se žánrově trochu liší od předchozí tvorby a nese se na vlně ska-punku. Především se ale jedná o veselou letní pohodou záležitost. „My si dost libujeme v melancholii, ale nový song jsme prostě museli pojmout vesele. Zavzpomínali jsme v něm na prázdninový úlety a celou tu atmosféru sladké, bezstarostné a nesnesitelné lehkosti bytí…jak by  řekl Kundera. Protože je to píseň ze života, ve které se mnoho z nás najde, rozhodně aspiruje na titul prázdninové hymny,” komentuje s nadsázkou vznik písně Aleš Uhlíř.

Kapela si do studia pozvala svého dvorního trumpetistu Sašu Skutila (Tango Jazz Band, Hom-Bre a další), který se v minulosti podílel například na nahrávce  reggae – ska  songu Je to hnědý z desky Nevzdávej!
„Píseň bychom rádi věnovali všem, kteří prázdniny ještě mají, což hlavně školáci, ale třeba i učitelé nebo Leoš Mareš“, dodává závěrem s úsměvem Billie Joke, frontman COVERS for Lovers.

Koncertně nabité léto odehraje kapela ve standardní sestavě, kde se na postu baskytaristy na vybraných akcích objeví i muzikant Václav Vaňura, alias Láska, který se po rozpadu kapely oVoce vydal na sólovou dráhu.

Letní turné COVERS for LOVERs

30. června –  Kamenice nad Lipou, Městské slavnosti
14. července –  Český Šternberk, Rivers fest (RockOpera)
14. července – Peruc u Loun, Plutofest
27. července – Pardubice. Mlýny open air
28. července – Tvrdonice u Břeclavi, Morava music fest
03. srpna – Harrachov, Keltská noc
18. srpna Heřmanova – Huť,Farák fest
24. srpna – Soběslav, Loučení s létem
24. srpna – Slaný, Valník no. 19
01. září – Droužkovice, 6. Vyjížďka pro Matýska
08. září – Praha Uhříněves, Pivní slavnosti


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.