Denzel Curry vydal nový sci-fi westernový klip k singlu Walkin. V květnu s ním plánuje dobýt Prahu

Denzel Curry | Zdroj: youtube.com

Floridský rapper Denzel Curry chystá novou desku a jako ochutnávku z ní rovnou nadělil pecku s názvem Walkin. K tomu oznámil nejen domácí turné ve Spojených státech, ale i evropské zastávky. Těšit se tak můžeme i na pražský koncert.

Denzel Curry se rozhodl za sebou nechat všechna alter ega, která provázela jeho předešlou tvorbu. Teď se pouští do osobnějších vod a jasně to dal najevo prvním dynamickým trackem z nadcházející desky, která ponese jméno Melt My Eyez See Your Future. V klipu k singlu Walkin se rapper ve stylu westernů prochází pouští jako vystřiženou ze Star Wars, aby čelil přestřelce s Johnem Waynem.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Rap, který byste rozhodně měli zařadit do svého playlistu

Denzel se nechal slyšet, že má rád old school hip hop, drum and bass, trap, poezii i jazz, a tak chtěl všechny tyto elementy do nového alba vtěsnat. Navíc se na něm objeví taková jména jako Jpegmafia, Slowthai, T-Pain nebo Kenny Beats. Datum vydání desky zatím není oznámeno, nicméně se zdá, že minimálně na další singl nás nenechá rapper dlouho čekat. S aktuální skladbou oznámil i turné, které započne ve Spojených státech v dubnu.

Z toho, co zatím o chystaném albu víme, je už předem jasné, že půjde o pořádně našlapanou nahrávku. Můžeme tedy jen doufat, že to Malá sportovní hala ustojí. Do ní totiž zamíří Denzel Curry 16. května 2022. Předprodej probíhá na stránkách fource a v sítích GoOut a Ticketmaster.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz