Depeche Mode navštíví Prahu i během následujícího turné

Depeche Mode | Zdroj: Oficiální Facebook kapely

Depeche Mode nezklamou české fanoušky ani během zimní plánované tour. Pro Prahu si vytyčili hned dva nové termíny a vystoupí tak v únoru v O2 areně.

Už za pár dní (30. července) se hvězdy z počátku osmdesátých let, Depeche Mode, představí pod širým nebem na Letišti Letňany.

Čtěte také: UPSAHL: Většinu songů začínám psát s basou, táta mi spolupráci s Mikem Shinodou ani nechtěl věřit

Kromě toho ale Prahu ovládnou na konci února 2024, a to hned dvakrát – 22. a 24. února 2024 v O2 areně v rámci turné Memento Mori Tour k jejich nejnovějšímu albu Memento Mori, které vyšlo 24. března 2024. Zároveň se jedná o vůbec první vydané album po smrti jejich dlouholetého přítele a spoluhráče Andyho Fletchera, jemuž se stala osudná prasklá aorta.

Předprodej vstupenek bude odstartován 14. července v sítích Ticketmaster a Ticketportal.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 371 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.