Dnes odstartovala velká hra o sudy Staropramenu

Pivovar Staropramen | Zdroj: Staropramen

(Sponzorováno) Největší pražský pivovar Staropramen zahájil nedávno oslavy 145. výročí od svého založení, které ode dneška doprovází velká celorepubliková soutěž „Hledej 145 sudů Staropramenu”. Ta je určena všem dobrodružství chtivým, kteří chtějí vyhrát sud piva Staropramen a oslavit tak s pivovarem jeho jubileum.

„V rámci aktivit ke 145 letům Staropramenu jsme pro všechny naše příznivce připravili zajímavou celorepublikovou soutěž, která díky zvolenému formátu i on-line komunikaci Staropramen ještě více spojí s jeho příznivci po celé České republice,“ popisuje hru Michal Šlechta, manažer značky Staropramen. Od dnešního dne, kdy byla soutěž odstartována na facebooku a na speciálních webových stránkách www.145let.cz, bude až do 5. dubna ve vybraných městech ukryto celkem 145 výherních poukázek. Soutěž Hledej 145 sudů Staropramen je založená na principu outdoorových aktivit geocaching, kdy jednotliví soutěžící hledají v terénu podle daných GPS souřadnic ukryté schránky (tzv. cache).

Soutěžící budou mít za úkol rozluštit a využít nápovědy zveřejňované na facebooku a na zmíněném webu www.145let.cz, kde se mohou zároveň dozvědět více informací o celé soutěži.„Nápovědy budou mít vztah k pivovaru, značce a jejich historii. Podle nápovědy a zadaných souřadnic se musí účastníci hry dostat na místo, kde je skryt výherní poukaz. Vyhrává samozřejmě ten nejrychlejší,“ dodává Šlechta. Výherci obdrží sud o objemu třicet litrů, který si budou moci nechat naplnit jakýmkoliv pivem ze sortimentu nabízeného Staropramenem.

Pro ty vskutku zapálené dobrodruhy připravil pivovar jako bonus také několik prémiových skrýší s o něco těžšími úkoly, z nichž každá je věnována jednomu z ležáků značky Staropramen: Nefiltrovanému, 11, Ležáku a Granátu. Mezi partnery těchto prémiových skrýší patří multižánrový hudební festival Rock for People, síť značkových restaurací Potrefená Husa, pražská O2 Aréna a rádio Evropa 2.

staropramen_skrys_poukaz


Napište komentář