Do Prahy znovu zavítá Alvaro Soler se svými latinskými rytmy

Alvaro Soler | Zdroj: basikaraokegratis.com

Alvaro Soler, který loni vyprodal dva koncerty ve Foru Karlín, se v květnu příštího roku vrátí do Prahy. S chystanou deskou tentokrát přijede do Tipsport Areny.

Sedmadvacetiletý zpěvák z Barcelony začínal původně s indie popovou kapelou Urban Lights. V roce 2014 ale přešel na sólovou dráhu a brzy na to vydal své dubetové album Eterno Agosto s hity jako El Mismo Sol nebo Sofia.

Letos v září se dočkáme druhé studiovky Mar De Colores, na které se objeví už vydaný singl La CinturaK singlu Alvaro Soler dodal: „La Cintura je o tom, že by všichni měli mluvit o svých nedokonalostech. Já osobně jsem otřesný tanečník. Naučit se ten taneček pro mě bylo hrozně náročné, chtěl jsem ale inspirovat ostatní, aby se nebáli překonávat překážky.“

Španělský zpěvák přijede do Tipsport Areny 7. května 2019Vstupenky je možné zakoupit na na webu Fource, GoOut a v sítích Ticketportal a Ticketmaster.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz