Dravá kytarovka s bohatým šatníkem míří opět do Česka. Palaye Royale rozproudí krev pražské Lucerně

Palaye Royale - Futurum Music Bar 2019 | Foto: Jan Urbánek, MonsterMusic

Po úspěšné premiéře vystoupí Palaye Royale znovu v České republice. Na jaro příštího roku přiveze kapela čerstvé singly a show plnou energie do Lucerna Music Baru.

Palaye Royale se vrátí do Prahy po jejich únorovém vystoupení ve vyprodaném Futuru, kde si kanadská parta i přes krátký set podmanila klub chytlavými songy a dostalo se jí vřelého přijetí od divokého publika. Při své druhé návštěvě u nás představí nové skladby v čele s posledním singlem Hang On To Yourself z konce října.

Čtěte také: Palaye Royale nenechali Futurum ani na chvíli vydechnout

Trio z Toronta se dalo dohromady před více než deseti lety a má na kontě dvě úspěšná alba. Kromě toho kapela vyrazila na tour s uznávanými interprety jako Enter Shikari a Marilynem Mansonem, spolupracovala například s Kellinem Quinnem ze Sleeping With Sirens a vytvořila si jednu z nejrychleji rostoucích fanouškovských základen díky hitům jako You’ll Be Fine nebo Mr. Doctor Man.

Čtěte také: Enter Shikari: Hudební chameleoni, kteří se nebojí žádného žánru

Osobitý styl, dokonalá vizáž a pořádná porce energie – přesně to slibuje koncert Palaye Royale, který se odehraje 11. března 2020Lucerna Music Baru. Vstupenky jsou k dostání v síti GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz