Druhá příčka nejhranějších singlů patří Atmo Music a jejich Andělům

Atmo music | Zdroj: Warner Music

Formace z Liberce Atmo Music stoupá vzhůru a její Andělé jsou v rádiích druhým nejhranějším domácím singlem.

První místo podle současného vydání IFPI hitparády drží stále spolupráce Kryštofů a Tomáše Kluse a jejich Cesta, kterou jedinou Andělé zatím nepokořili. V žebříčku spolu se zahraničními skladbami mají krásnou dvacátou pozici.

Popularitu písně Andělé ukazuje také její sledovanost na kanálu YouTube, kde počet shlédnutí dosahuje téměř 600 tisíc. I jiné hudební kanály vykazují žádanost skladby, například MusicJet ji registruje jako absolutně nejposlouchanější nahrávku za poslední týdny. Na české sekci iTunes patří stále mezi dvacítku nejstahovanějších kousků a první den vydání byla dokonce top!

Autorská dvojice z Liberce, jejíž neoficiální součástí je také zpěvák Jakub „Děkys“ Děkan, který úspěšně doplňuje jak tento zmiňovaný singl, tak třeba i starší kousek s názvem Fáma, je v poslední době jeden z nejsledovanějších a nejvýraznějších objevů hudební scény. Základy jejich tvorby můžeme vidět v rapu, ale vzhledem k širšímu záběru obou členů nalézáme také další vlivy. Producentem Atmo Music je všestranný muzikant ODD. Kromě hry na klavír, kytaru či bicí ovládá také obsluhu elektronických mašinek, takže může snadno v tvorbě kombinovat nejrůznější styly a přístupy, díky čemuž se výsledek vymyká dnešními klasickému rapu. Tento směr se vyplatil a Andělé nacházejí oblibu u širokého spektra posluchačů. Skladba se pyšní také spoluprací s Lukášem Chromkem, kytaristou rockových Airfare a producentem se zahraničními zkušenostmi.

Celé album, které ponese název Andělé x Démoni, se objeví na pultech na konci března. Kromě již zmiňovaných se na něm podílí další zajímaví hosté jako je zpěvačka Iva Frühlingová nebo kolega z Liberce Lipo.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.