Po roce opět dorazí Iron Maiden, tentokrát do Brna

Iron Maiden | Zdroj: facebook.com

Iron Maiden si to na konci jara namíří opět do České republiky, tentokrát na Moravu. Na brněnském Velodromu vystoupí 8. června a představí nový program.

Legendární heavymetalová kapela Iron Maiden si české publikum nejspíše zamilovala, protože 8. června znovu vystoupí v Čechách, na brněnském Velodromu. Na rozdíl od některých interpretů, kteří naši zemi na mapě stále přehlížejí, se tahle anglická parta na české fanoušky těší. Dokazují to i slova zpěváka Bruce Dickinsona: ‚‚V loňském roce jsme v České republice zažili skvělé chvíle a fanoušci na našem pražském koncertě byli úžasní, takže jsme začali přemýšlet o svém návratu. Vždycky jsme si koncerty v České republice velmi užívali, především díky skvělým fanouškům.‘‘ Kapela jezdí do našich končin už 20 let, v Brně však ještě nikdy nehrála. ‚‚Už se nemůžeme dočkat, až všechny poprvé uvidíme!‘‘ říká nadšeně zpěvák.

Koncert se uskuteční v rámci Maiden England tour a půjde o jedinečnou šanci vidět zcela nový program. Turné má být postaveno na koncertní šňůře Seventh Son Of a Seventh Son z roku 1988. Celkově má také přiblížit celé období 80. let a zároveň představit obrovský světelný park s novou scénou. ‚‚Některé písničky uslyší fanoušci naživo asi vůbec naposledy. A vzhledem k tomu, že zároveň oslavíme konec jedné kapitoly, plánujeme dát fanouškům zážitek, na který nikdy nezapomenou!“ slibuje Dickinson. Předprodej vstupenek na koncert Iron Maiden bude zahájen v pátek 14. února od devíti hodin (pro členy fanklubu už ve středu). Lístek na stání bude za 1290 korun, za stání u pódia zaplatíte 1790 korun. Za jak dlouho budou vstupenky vyprodány tentokrát?


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.