Dubnový koncert Apocalypticy se přesouvá na podzim

Apocalyptica | Zdroj: facebook.com

Finská Apocalyptica zveřejnila informace o chystané desce, práce na ní jdou však pomaleji, než se čekalo.

Chystaná deska, která měla vyjít začátkem roku 2015, bude mít zpoždění. Vše ale nasvědčuje tomu, že to bude stát za to. Jejím producentem je totiž známá firma Nick Raskulinecz, jenž se podílel na albech kapel Foo Fighters, Deftones či Evanescence. Kapelu, která se vyznačuje hraním na cella, tu svým vokálem doplní Franky Perez.

Práce na novince jdou pomaleji, než se očekávalo, a tak Apocalyptica přesunula jarní evropské turné na podzim. To se týká i pražského vystoupení ve Foru Karlín, který se tak z 10. dubna přesune na začátek října. Vstupenky zakoupené na duben zůstávají v platnosti a jejich cena 880 korun je taktéž stejná.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.