Ed Sheeran vyprodal hradecký Park 360 a přidává další koncert

Ed Sheeran, Letňany 2019 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Jen pár týdnů uplynulo od ohlášení tuzemského koncertu Eda Sheerana, který proběhne v Hradci Králové v legendárním festival parku. Událost je nyní již vyprodaná, nově byl však ohlášený ještě jeden termín.

Pokud jste se dlouho rozmýšleli, jestli budete vážit cestu do Hradce Králové na Eda Sheerana, a zoufali jste si při zjištění, že už je vyprodáno, tak vás nyní potěší dobrá zpráva. Roztomilý anglický zrzek Ed totiž odehraje ještě jeden koncert, a to hned následující den.

Čtěte také: Příští rok se můžeme těšit i na Nickelback, kteří dorazí v červnu

Hradecký festivalový Park 360, kde se každoročně pořádá již legendární Rock for People, otevře Sheeranovým fanouškům své brány 27.28. července 2024. Odehrané koncerty budou součástí Mathematics Tour a rozhodně zazní i ty největší hity, ke kterým patří Shape of You, Perfect či Photograph. Umělec u nás naposledy vystoupil v roce 2019 během letní části své tour. I tenkrát nakonec odehrál dva koncerty v řadě, přičemž mu předskakoval James Bay.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 358 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.