Electroswing po francouzsku roztančí v březnu Lucerna Music Bar

Lamuzgueule | Zdroj: facebook.com

Na úterý 3. března se do Lucerna Music Baru chystá další party v rytmu electroswingu. Tentokrát na kruhové pódium zavítá francouzský projekt Lamuzgueule, který vám představí originální show plnou swingu, electra a balkánských beatů. Tato sestava se představí v České republice úplně poprvé. 

Lamuzgueule je šestičlenný projekt, který vznikl v roce 2008 ve francouzském Grenoble. Vintage zvuk saxofonu, houslí, dvou vokálů, basy a kytary je mixován s tepajícími elektronickými beaty a dává dohromady originální mix, který vás zaručeně dostane do varu. Jejich francouzsko-anglické texty perfektně doplňují nadupanou muziku a tvoří zajímavý crossover starého a nového stylu.

Debutové album pojmenované Radio Béret & Disco Zina, které vyšlo v roce 2012, zaznamenalo velký úspěch a přineslo kapele spoustu vystoupení po Francii a více jak padesátku koncertů po celé Evropě. V roce 2014 vydali Lamuzgueule druhé studiové album Bada Boom Boom Swing, na kterém spolupracovali s velkými jmény jako Lyre Le Temps, Jenova Collective, Bart & Baker a dalšími.

„Na nových písničkách jsme tvrdě pracovali a jsme hrdí na výsledek. Na nové desce jsme spolupracovali v průběhu deseti měsíců s vysněnými hosty a s týmem velkého francouzského studia La Bobine. Jsme vděční všem fanouškům, díky jejichž příspěvkům jsme si mohli dovolit tuhle desku natočit,“ říká Romain Deschamps, frontman kapely.

Taneční večer odstartuje a zakončí duo DJ James Wing a saxofonista Mad Sax. Těšte se na vesele taneční electroswingový energy drink okořeněný poctivou dávkou swing&bassového temperamentu v doprovodu hyperaktivního saxofonisty.

 

 


Napište komentář