Forum Karlín pohostí festival Metal All Stars

Zakk Wylde | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Fanoušci metalu se mohou těšit na duben. Právě v tento měsíc vystoupí ve Foru Karlín výběr těch nejlepších metalových formací.

Metal All Stars je svátkem všech českých metalových fanoušků. Jak už jeho název napovídá, jedná se o akci, která nezní nic jiného než metal. Poprvé jsme měli jeho ochutnat jeho neřízenost již minulý rok v Praze, ale kvůli zaneprázdněnosti některých účinkujících byla celá hudební akce přesunuta na jaro 2015.

Několikahodinový hudební nářez pojede pod taktovkou známých jmen, jako jsou Zakk Wylde (Black Label Society, Ozzy Osbourne), James LaBrie (Dream Theater), Joey Belladonna (Anthrax), Cronos (Venom), Geoff Tate (Queensrÿche), Dave Ellefson (Megadeth), Chuck Billy (Testament), Paul Di’Anno (Iron Maiden), Ross the Boss (Manowar, Death Dealer), Carmine a Vinny Appice (Black Sabbath, DIO, Vanilla Fudge, Cactus), Gus G. (Firewind), Rob Blasko Nicholson (Rob Zombie), Kobra Paige (Kobra and the Lotus).

Již několikrát zmiňovaný pražský metalový svátek se uskuteční 24. dubna v areálu Forum Karlín. Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketportal.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.