Kryštof spolupracují s nováčky hudební scény Light & Love

Light & Love | Zdroj: archiv kapely

Legendární kapela Kryštof, která právě v New Yorku dokončuje své sedmé studiové album (vyjde už v červnu), spolupracuje s benjamínky české hudební scény Light & Love. Toto nadané duo, které oslovil sám Richard Krajčo, se podílí na pilotním singlu z chystané novinky ostravsko-havířské partičky.

Light & Love tvoří bratři Honza a Lukáš Balcárkové alias Johny a Kosak. Kluci pocházejí z Nového Jičína, kde také začínali v kapele Johny Said The Number a zabývali se divočejší muzikou. Pozoruhodné jméno Light & Love vzniklo až loni a se změnou názvu přišla i jiná, popovější muzika. Mimo jiné pomáhali s repertoárem Voxelovi nebo Adamu Mišíkovi. Odborníky loni překvapili na prezentaci nových tváří Warner Music a labelu Red Head, kde zaujali akustickým vystoupením a chytlavými písničkami.

Čtěte také: Light & Love obohatí line-up letošního Sázavafestu

Light & Love zapadá mezi nejvýraznější nováčky roku 2015. Na pomyslný seznam interpretů, o kterých letos určitě ještě uslyšíme, je zařadil server iDnes nebo web TV Nova. Podle některých názorů by se kluci mohli stát nástupci dnes již neexistujících Charlie Straight.

Zatím se Light & Love úspěšně prezentují svým prvním oficiálním singlem Blueberry Sky, s nímž se už dostali do playlistů rádií i oficiálního seznamu skladeb na našem území. Jinak momentálně pracují na debutovém albu, jehož vydání plánují na tento rok..

 


Napište komentář