Emma Drobná dokázala, že počkat si se někdy opravdu vyplatí

Emma Drobná | Foto: facebook.com

Divákům zatím poslední řady televizní soutěže Česko-Slovenská SuperStar  jistě utkvělo v paměti jméno vítězky, kterou je talentovaná slovenská zpěvačka Emma Drobná. Ta nyní do světa hudby vypouští debutový singl, jehož video má na YouTube již více než 400 tisíc zhlédnutí. 

Neobyčejně nadaná dvaadvacetiletá zpěvačka Emma Drobná se po skončení soutěže dočkala toho, co z předchozích vítězů zažil jen málokdo. Zájem diváků neskončil s posledním dílem soutěže, nýbrž trval dál a její interpretace skladeb od Hany Hegerové, Coldplay nebo Rihanny zaujaly velké množství posluchačů.

Tato kolekce živých nahrávek se před loňskými Vánoci dokonce objevila mezi nejprodávanějšími deskami. S vydáním své první písničky si ale dala načas. Ve spolupráci se zkušeným produkčním týmem Creative Music House, který má na svědomí videoklipy zpěváků jako Richard Müller, Debbi či Tina, vytvořila skladbu Smile, a to až téměř rok po závěrečném finále.

Podle prvních ohlasů se jí však otálet vyplatilo, jelikož písnička má dle mnohých světové parametry. Text si zpěvačka psala sama a zčásti se podílela i na hudební složce. Debutový singl Smile se již probojoval do slovenských rádií a na Slovensku si také pomalu razí cestu hudebními žebříčky. V Top 100 figuruje v druhé padesátce a na domácí scéně jí patří čtrnáctá pozice.

Skladba naznačuje, že tvorba Emmy na tuzemské scéně nemá obdoby, a že do budoucna bude mít rozhodně co nabídnout. A že písnička rozhodně stojí za poslechnutí se ostatně můžete přesvědčit sami.


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)