Eric Clapton se po sedmi letech vrátí do O2 areny

Eric Clapton | Zdroj: rollingstone.com

Britský zpěvák a kytarista Eric Clapton opět potěší fanoušky v České republice. Koncert v O2 areně se odehraje na konci května příštího roku a odstartuje jeho měsíční letní turné.

Čtyřiasedmdesátiletý hudebník je členem Rokenrolové síně slávy, držitel 18 cen Grammy včetně ceny za celoživotní dílo nebo Řádu britského impéria. Prestižní hudební magazín Rolling Stone zařadil Erica Claptona na druhé místo v žebříčku 100 nejlepších kytaristů všech dob. Od dubna do září letošního roku absolvoval turné po Asii, Spojených státech amerických a několika evropských zemích. Příští rok se ale na hity jako Layla a Tears in Heaven můžeme konečně těšit i u nás.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Autobiografická tvorba rodáka z Texasu Grega Gonzalese přichází s překvapením

Do O2 areny Eric Clapton přijede 29. května 2020. Prodej vstupenek bude zahájen 11. října 2019 od 10 hodin v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz