Escape the Fate opět nepřijedou, fanouškům dochází trpělivost

Escape the Fate | Zdroj: facebook.com

Neskutečné chování! Je tohle možný? – to jsou reakce fanoušků, kteří se dnes dozvěděli, že kapela Escape the Fate do Prahy opět nepřijede.

Původně se měla jejich návštěva hlavního města konat 23. června. Nicméně, týden předtím kapela oznámila, že ze soukromých důvodů nemůže přijet. A tak část evropského turné zrušila a část přesunula na podzim. Čeští fandové této metal-corové formace měli radost, protože Čechy byly mezi těmi státy, které kapela nakonec měla svou návštěvou poctít, a to 25. listopadu. Dnes v poledne však přišla další špatná zpráva. Na facebookové stránce Escape the Fate se objevilo prohlášení kapely, že z důvodů narození potomka zpěváka Craiga Mabbitta se celá evropská tour ruší.

Jedna strana fanoušků uznává prioritu rodiny, ti bystřejší ale kroutí hlavou nad tím, že Craig před devíti měsíci nevěděl, že ve stejnou dobu, v jaké si naplánovali s kapelou turné, bude s největší pravděpodobností jeho přítelkyně rodit. Asi nedával při hodinách anatomie a sexuální výchovy pozor.

Předskokani Chiodos vydali hned poté prohlášení, že s jejich účastí mají fanoušci počítat, ale to málo komu stačí. A tak nyní většina fandů, kteří mají již zakoupený lístek na koncert, doufá, že budou prodejci vstupenek a pořadatelé natolik rozumní a vyjdou jim vstříc s vrácením peněz.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.