EXKLUZIVNĚ: Linkin Park oznámili nový song, hostuje na něm Justin Bieber

Chester Bennington a Justin Bieber | Zdroj: MonsterMusic

Že se Linkin Park oficiálně dávají na pop, o tom svět už pár měsíců ví. Na první zveřejněný song z očekávaného alba si kapela přizvala písničkářku Kiiaru, no tenhle krok čekal opravdu jen málokdo. Na dalším oznámeném počinu bude zpívat i jeden z nejpopulárnějších zpěváků současnosti, Justin Bieber.

Kdybyste někomu takovou informaci sdělili před patnácti lety, asi by se vám vysmál do obličeje. Každá skupina si však prochází svou evolucí a Linkin Park, dříve známí pro svůj nekompromisně znějící nu-metal kombinovaný s prvky elektroniky, jsou momentálně ve fázi, kdy je baví pop. Ostatně od nich už máme slíbené i album One More Light, které bude dle dostupných informací popové celé a po dvou singlech, tedy Heavy a Battle Symphony, je tu i další, tentokrát s Justinem Bieberem.

Kanadská superstar se objevuje na skladbě Talking To Myself, kde má spolu se zpěvákem Chesterem Benningtonem na starost vokály v refrénu. Píseň kapela zveřejnila dnes ráno a Linkin Park se tak přidávají mezi další nu-metalové interprety, kteří si na album pozvali popové hvězdy. Mezi ostatní se řadí třeba feat. Katy Perry ve skladbě Goodbye For Now od P.O.D. či hostování zpěváka Coreyho Taylora na skladbě A Different World od Korn, která vyšla na loňském albu.

Talking To Myself je k poslechu pouze v oficiální streamovací aplikaci Linkin Park. Odkaz na ní naleznete zde.


Napište komentář