Fall Out Boy poprvé vystoupí v Praze a chystají i pořádné předskokany

Fall Out Boy | Zdroj: Fource Entertainment

O čtveřici Fall Out Boy z americké Illinois svět ví už dvacet let. Letos ale poprvé zahrají v Praze. Těšit se můžete na kultovní hity, ale i nadějné osmé studiové album, jehož prozatím vydaný singl Love From The Other Side zvěstuje, že se kapela vrátila ke kořenům.

S kořeny v chicagské hardcore punkové scéně založili Pete Wentz a Joe Trohman kapelu Fall Out Boy jako svůj vedlejší pop-punkový projekt. Brzy se k nim připojili Patrick Stump a Andy Hurley a kapela o dva roky později debutovala Take This to Your Grave, jež magazín Rolling Stone označil jako páté nejlepší pop-punkové album všech dob. Komerční úspěch přišel s druhou deskou From Under the Cork Tree v roce 2005, která obsahovala neodmyslitelné pilíře scény Dance, Dance a především Sugar, We’re Goin Down.

Čtěte také: Premiéra The Pretty Reckless v ČR: Naplno prožitý rokenrol, ale bez přídavku

Turné s názvem So Much for (Tour) Dust nese jméno po očekávané osmé desce, která vyjde 24. března po čtyřleté pauze od popové desky ManiaFall Out Boy s velice lákavými hosty PVRISnothing,nowhere.. vystoupí 18. října 2023 ve Sportovní hale Fortuna. Vstupenky pořídíte od příštího pátku, 17. února, na stránkách Ticketmaster, Ticketportal a GoOut. K dispozici budou speciální VIP balíčky i přednostní prodej pro registrované uživatele Fource Friends.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.