Fast Food Orchestra vysílají vzkaz sousedům s novým klipem

Fast Food Orchestra | Zdroj: facebook.com

Nová deska Fast Food Orchestra je k dostání pod jménem ZEN již od listopadu minulého roku. A jelikož skladba Sousedi sklidila více než veliký úspěch, vyšel k ní i videoklip, který podchycuje, o co v té písni vlastně jde.

‚‚Boom, boom vzkaz sousedům, párty in the house teče vodka i rum.‘‘ To jsou úvodní slova celé skladby, po nichž musí být všem jasné, co bude videoklip zachycovat. Super kalba na bytě, na které se všichni zvesela baví na plné obrátky, a to nejen s alkoholem, tedy kromě sousedů, kteří ráno vstávají do práce. Až na jednoho zvědavého souseda, který přijde na návštěvu… Videoklip se tak zařazuje mezi skladby z alba ZEN, jako například Wherever You Go či Karma Holidays, které už můžete za doprovodu klipu zhlédnout na youtube.

Fast Food Orchestra klip zveřejnili před odstartováním druhé části tour. Ta první proběhla loni na podzim. Jarní tour jedou společně s Polemic a navštíví Brno, Prahu, Ostravu, Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Olomouc, Zlín nebo Kroměříž.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.