Festival Colours of Ostrava 2020 oznamuje prvního headlinera, přijedou Twenty One Pilots

Twenty One Pilots - Praha 2019 | Foto: Čestmír Jíra

Colours of Ostrava se každý rok pyšní světovými interprety. S odhalováním headlinerů začali dnes. První bombou jsou americké mega hvězdy Twenty One Pilots.

Toto duo pocházející z Ohia má na kontě pět alb, se kterými dobývá celý svět. Haly, jež po celé zeměkouli vyprodávají, neustále nabývají na velikosti a růst této kapely se dá jen těžko zastavit.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Žlutou éru Twenty One Pilots inspiroval útěk před vlastními démony

„Velmi se na ně těšíme, protože jejich euforické koncerty představují naprostý zážitek. Během nich si vystačí jen sami dva, podpoření dokonale vizuálně a světelně sladěnou show, do které patří spousta převleků, efektních kostýmů, občas i hořící automobil a strhující energie, s jakou Josh bubnuje, dělá přemety a Tyler střídá jeden nástroj za druhým,” informuje o prvním vystupujícím festival na svém webu.

Festival Colours of Ostrava se již tradičně odehraje v unikátním industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic od 15. do 18. července 2020. Nyní můžete nakupovat čtyřdenní vstupenky za 2 690 Kč, případně stejně dlouho trvající VIP vstupenky za 5 990 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.