Festival Grape ohlašuje legendární elektronické duo Kruder & Dorfmeister

Kruder & Dorfmeister | Zdroj: roundhouse.org.uk

Slovenský Grape, který se odehraje tradičně v létě na Piešťanském letišti, oznamuje další velký tahák elektronické scény, dvojici Peter Kruder a Richard Dorfmeister.

Producenti a djové Kruder & Dorfmeister se dostali do povědomí svým prvním EP G-Stoned z roku 1993. Mezi posluchače electra dostali styl downtempo a brzy začali dělat remixy populárních umělců jako Depeche Mode nebo Madonna. Dvojice v roce 2018 odložila stranou své sólové projekty a dala se znovu dohromady, aby oslavila 25 let od vydání prvního EP. Se svou sérií koncertů pokračují i v tomto roce a jeden z nich se odehraje právě v Piešťanech.

Čtěte také: Grape ovládnou Rudimental a nálož elektronické hudby, včetně producenta Johna Hopkinse

Kruder & Dorfmeister se tak přidali na festivalový seznam elektronických umělců jako John Hopkins nebo Adriatique. Stejně tak ale Grape nabídne plno jiných žánrů, o která se postarají jména jako The Kooks, AlgiersTom Grennan, Tove Lo nebo Rudimental.

Grape festival se odehraje 9. až 10. srpna na letišti v Piešťanech a vstupenky je možné zakoupit na oficiálních stránkách festivalu.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz