Na Grammy nominovaní Fever 333 se poprvé představí v Praze

Fever 333 | Zdroj: discoveredmagazine.com

Fever 333 je na hudební scéně relativně novinkou, ale kromě pořádného nářezu si popularitu rychle získává i svými divokými shows. O tom se budeme moci přesvědčit v červnu ve Futurum Music Baru, kam kalifornská trojice přiveze debutovou desku.

Není divu, že si rapcoreová skupina v hudebním světě udělala pořádné jméno už tak brzy po založení. Ač je totiž kapela čerstvým projektem, její členové rozhodně žádnými nováčky nejsou. Vokály má na starost Jason Aalon Butler, jenž působil v letlive, na bicí hraje Aric ImprotaNight Verses a na kytaru Stevis Harrison – bývalý člen The Chariots.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Co nás čeká v roce 2019? Těšme se na ohnivé Parkway Drive, Muse nebo Alice in Chains

Zkušenosti z jiných kapel nedaly pochyb o tom, že Fever 333, která se ve své tvorbě zaměřuje na ožehavá politická témata, bude něco extra. A skutečně, od jejího založení (v roce 2017) si skupina vysloužila nominaci na Grammy, chválu kritiků i posluchačů za debutovou desku Strenght In Numb333rs, která vyšla nedávno, a vyjela na tour s Bring Me The Horizon.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Jak šel čas s Bring Me The Horizon

Energická trojice ve Futurum Music Baru dozajista ukáže, jak šílené a strhující vystoupení Fever 333 dokáží odpálit. Koncert se odehraje 10. června 2019 a vstupenky lze sehnat v síti GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz