Kid Ink se po dvou letech vrátí do Prahy

Kid Ink | Zdroj: facebook.com

Americký rapper u nás naposledy vystoupil před dvěma lety a viditelně se mu v Česku líbilo, protože se plánuje vrátit. V dubnu jej přivítáme opět v Roxy.

Kid Ink, vlastním jménem Brian Todd Collins, je rozený Kaliforňan z Los Angeles. Po vzoru úspěšných producentů jako jsou Timbaland nebo Pharrell Williams začal na své kariéře pracovat již na střední, kde dával dohromady beaty pro sebe i jiné rappery. Oficiální dráhu hudebníka rozjel ve svých čtyřiadvaceti letech vydáním nezávislého alba Up & Away, které se dosti úspěšně vyšplhalo na 20. příčku americké hitparády.

Čtěte také: Kid Ink se podepsal pod uspokojivý večer plný dobrého hip-hopu

Za své působení v hudebním průmyslu již spolupracoval s umělci jako je Tyga, 2 Chainz nebo Ty Dolla $ign. Na kontě má kromě řady EP i tři klasická studiová alba. Od své poslední návštěvy v Česku v roce 2017 vydal nové EP nesoucí název Missed Calls, na kterém hostuje nejen známý Lil Wayne, ale i například Saweetie nebo Rich The Kid. 

Kid Ink se znovu představí v pražském klubu Roxy, a to 15. dubna 2019. Veze si sebou i kamarády z USA, kteří mu budou předskakovat, a jsou jimi Rory Fresco a Juliann Alexander. Vstupenky za 595 Kč jsou v prodeji na webu Fource a v sítích GoOut a Ticketmaster.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.