Festival Metronome Prague se přesouvá na podzim

Macklemore, Aerodrome 2018 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

V reakci na aktuální situaci a nouzová opatření proti pandemii Covid-19 se pořadatelé festivalu Metronome Prague rozhodli odložit datum konání. Původně se měly tyto tři dny plné hudby uskutečnit 18. – 20. června v samém srdci hlavního města Prahy, nově se však budou konat ve dnech 17. – 19. září 2020.

Pandemie Covid-19, jež postihla celý svět, způsobila nejen v kultuře mnoho komplikací. Koncerty se přesouvají, ruší a na aktuální situaci se rozhodl zareagovat také festival Metronome Prague. „Zdraví a bezpečnost našich fanoušků, pracovníků a umělců je pro nás na prvním místě,“ zaznělo na webu pořadatele spolu s oznámením nového termínu.

Čtěte také: Festival Metronome 2020 zahájí Macklemore

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají platné, ale komu nové datum nevyhovuje, bude mít také od poloviny dubna do konce června možnost vrácení peněz. Line-up by dle dosavadních informací měl zůstat beze změn a proto se návštěvníci mohou těšit na Macklemora, alternativního rockera Becka, grimového krále Skeptu a mnoho dalších, kteří nově na Výstavišti Holešovice vystoupí ve dnech 17. – 19. září 2020.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.