Festival NATRUC oslaví plnoletost již tuto sobotu

Rybičky 48 | Zdroj: ocko.tv

Tři stage a více jak pětadvacet interpretů si pro vás připravili pořadatelé již 18. ročníku kultovního hudebního festivalu na Kmochově ostrově v Kolíně – NATRUC. 1. srpna okolo jedenácté hodiny se otevřou brány jednoho z nejkrásnějších festivalových areálů u nás! Kromě tradičního programu, složeného z řady známých a populárních interpretů, se můžete těšit na řadu specialit.

Kromě tradiční hudební produkce téměř tří desítek interpretů se návštěvníci festivalu mohou těšit také na nevídané hudební spojení dechovky, rocku, punku a ska. Vypsaná FiXa, Rybičky 48, Sto zvířat nebo Pekař tak jak jste je ještě nikdy neslyšeli. V unikátním spojení dechové hudby Kolíňanka předvedou zpěváci zmiňovaných kapel své nejznámější písně.

„My už jsme si tohle spojení vyzkoušeli na Natrucu loni při písni “My ještě nejsme starý”, a byl to neskutečný zážitek jak pro nás tak pro fanoušky. Bylo to vtipný a moc rádi v tom budeme pokračovat,“ uvedl Kuba Ryba, Rybičky 48.

„Loňské vystoupení Rybiček 48 s dechovkou mělo takový úspěch, že jsme se rozhodli dát Kolíňance plnohodnotný padesátiminutový set. Podařilo se nám nalákat další známé muzikanty a tak vzniknou naprosto unikátní spojení, které neuslyšíte nikde jinde než na Natrucu,“ dodává Martin Řehoř, dramaturg festivalu.

Tradiční hudební produkci zastoupí hvězdy jako: Monkey Business, Xindl X, Škwor, Visací zámek, Vypsaná FiXA, Rybičky 48, UDG, Skyline, Voxel, ATMO Music a mnoho dalších!


V loňském roce byl festival Natruc vyprodán, vstupenky na letošní Natruc můžete s předstihem zakoupit v předprodejních sítích Ticketstream, Ticketpro a Ticketportál.

Podrobný program a důležité informace najdete na www.natruc.eu

Vstupenky:

Předprodej: od 1.8.2013 do 23.8.2013: 330,- Kč + poplatky; Na místě : 24.8.2012: 390,- Kč


Napište komentář