Festival Pop Messe se přesouvá na rok 2021, a to v celé své parádě

7krát3 | Zdroj: Pop Messe

Festival Pop Messe, který si klade za cíl představit mladou multižánrovou hudbu, přesouvá první ročník festivalu na příští rok a potvrdil, že se můžeme těšit na všechny interprety oznámené na toto léto.

Koronakrize zasáhla všechny naše festivalové stálice, avšak i úplného nováčka Pop Messe, který měl našlápnuto na parádní debut. Organizátoři festivalu se však nenechali rozhodit a v celém rozsahu přesouvají festival na následující rok, konkrétně 23. a 24. července 2021.

Čtěte také: Český hudební průmysl bez přímé podpory státu možná brzy dohraje

„Nebylo to pro nás lehké rozhodnutí. V uplynulých týdnech jsme promýšleli a modelovali různé varianty. Posun o rok nám vyšel jako ta nejméně bolestivá. Největší výhodou je skutečnost, že se podaří zachovat téměř kompletní line-up včetně všech hlavních hvězd, jakými jsou Modeselektor, Squarepusher, Sleaford Mods či Tommy Cash,“ vysvětluje dramaturg festivalu Tomáš Kelar. To by podle něj v případě, že by se festival uskutečnil v pozdějším termínu letošního roku, nebylo možné.

Dvoudenní brněnský festival, který představí světovou i domácí špičku jako například Modeselektor, Acid Arab, Algiers, Tommyho Cashe, nebo 7krát3 a Bert & Friends, nadále prodává lístky. Ačkoliv nás od konání festivalu dělí ještě více než rok, jistě se vyplatí pořídit vstupenky již nyní, a to za 840 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.