Festival Sziget brzy rozjede předprodej

Sziget 2017 | Foto: Rockstar Photographers

Proslulý maďarský festival Sziget zítra zahájí předprodej. Jaká překvapení pro nejrychlejší chystá?

Zrovna vyšlo aftermovie z nadupaného 25. ročníku, a hned se rozjíždí předprodej lístků na další rok. Loňský jubilejní ročník se zjevně povedl, stačí se podívat na krátký sedmiminutový film, ve kterém mluví Szigeťané z více než stovky světových zemí. Na závěr jsme rovnou vyzváni, abychom se připojili k nadcházející Love Revolution. Milovníci hudby se musí spojit a s pomocí síly a lásky komunity zlepšit náš svět.

Jak uvádí Tamás Kádár, ředitel Szigetu: „Komunita Szigetu vznikla před 25 lety a její hlavní myšlenka je založena na vytvoření národa snů, který se na týden stává centrem evropského kulturního života. Hlavním poselstvím iniciativy Love Revolution je zformulování a upevnění základních hodnot, na kterých stojí Sziget více než čtvrt století.“

Krom skvělých hudebních hostů se tak můžeme těšit na důležitý a vlivný doprovodný program, který bude zajišťován několika činiteli i způsoby, od neziskových organizací až po koncept Art of Freedom.

Takzvaný Ostrov Svobody se otevře v Budapešti od 8. do 15. srpna 2018, a to celé v duchu Love Revolution. Od zítřka, 8. listopadu, si můžete začít pořizovat vstupenky. Pokud to stihnete v prvních 24 hodinách, získáte k zakoupené permanentce řadu dárků a speciální status Prime Szigeťan!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 347 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.