Alvvays se poprvé podívají do Prahy

Alvvays | Zdroj: facebook.com

Indie žije i v Kanadě a nejčerstvějším důkazem tomu jsou torontští Alvvays. S novou deskou Antisocialities se chystají zavítat i k nám.

Pětičlenná kapela Alvvays spolu funguje od roku 2011. O tři roky později přišlo na svět jejich eponymní debutové album, které si od hudebních kritiků nevysloužilo nic než chválu. Někteří ho dokonce označili za jeden z nejlepších indie debutů posledních deseti let. Svůj styl popisují jako jangle pop. Dle frontmanky Molly Rankin klade kapela důraz spíše na silné melodie než na zapadání do konkrétního žánru.

Před dvěma měsíci kapela po dlouhém čekání vydala druhou desku Antisocialities a za debutem rozhodně nezaostává. Krásný dreamy pop s nádechem šedesátek obohacují o dospělý nadhled a chytlavými melodiemi si nás jen víc a víc získávají. Novou nahrávku přivezou do Evropy a naštěstí se rozhodli, že ji zahrají také u nás.

Na koncert si zarezervujte 4. březen 2018 a zamiřte do Café V lese. Vstupenky budou od 8. listopadu k dostání na Fource, GoOut a TicketPro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.