Foto: David Guetta, 5.6.2015, O2 Arena, Praha

David Guetta | Zdroj: Lidmila Maršálková, Monstermusic.cz

Nejžádanější a nejposlouchanější DJ několika posledních let zavítal do pražské O2 Areny, kde na něj už od brzkého odpoledne stály fronty fanoušci všech věkových kategorií.

A čekání se vyplatilo. Ti, kteří se rozhodli vytrpět fronty i přes pořádné vedro, získali ta nejlepší místa v předních řadách pod pódiem, kde se odehrávala show nabitá pyrotechnikou a oslňující světelnou i video projekcí. Kromě hlavní hvězdy večera dostali prostor i fanoušci, kteří zpívali spolu s muzikou v momentech, kdy Guetta hudbu záměrně přerušil.

Tím dostal posluchače ještě více do varu. Kromě starých známých pecek došlo samozřejmě i na hudbu z jeho nového alba. Jak to ale u českých fanoušků bývá, největší ohlas sklidily právě ty známější a u nás v rádiích nejčastěji hrané skladby. Celkově lze show shrnout více než pozitivně a to především díky Guettově nadšení pro věc, intenzivnímu kontaktu s fanoušky i velmi dobře sestavenému setlistu.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.