Brit Floyd se vracejí do Prahy s novou show

Brit Floyd | Zdroj: facebook.com

Jedna z největších Pink Floyd show se vrací do České republiky s novým programem. Ten předvedou 4. listopadu v pražské O2 aréně, jejíž kapacita bude omezena!

Letos je tomu padesát let od doby co vznikla legendární kapel Pink Floyd, která se dostala do podvědomí široké veřejnosti svým psychedelickým rockem, který se postupem přerostl do progresivního. Své mnohamilionové fanoušky nabrali díky skvělým hitům jako The Wall, Shine On You Crazy Diamond a mraky dalších skladeb. Veškeré tyto písně budete moci slyšet v živém podání kapely Brit Floyd, která vyráží na více než sto koncertů po celém světě s novou pódiovou show.

Kapela Brit Floyd tak oslavuje padesátileté výročí legendárních Pink Floyd svým nejnovějším programem pod názvem Space & Time. Loňské turné Discovery World Tour bylo kritikou velmi dobře přijato a zpěvák a kytarista Damian Darlington prohlásil: “Reakce publika byly fenomenální. Naprosto úžasné, a to všude. Děkuji všem, kteří přišli na naši show. Nemůžeme se dočkat letos opět na turné!”

Nejmodernější zvuková i světelná aparatura připraví dokonalou pastvu pro uši i oči všech návštěvníků a fanoušků Pink Floyd. Vstupenky jsou v prodeji od 990 korun do 1390 korun. Lístky na koncert, který se bude konat 4. listopadu jsou pouze v omezené kapacitě a po vyprodané Incheba Areně z roku 2013 je více než reálné, že pražská O2 Arena bude taktéž naplněna do posledního místa.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.