Gogol Bordello přijedou na letošní Mighty Sounds

Gogol Bordello | Zdroj: Eden Festival

Stejně jako každý rok, i letos bude jedním z vrcholů léta festival Mighty Sounds, který, jako obvykle, přivítá pestrý seznam interpretů. Mezi nimi se přitom objeví i oblíbení zástupci gypsy-punku, američtí Gogol Bordello.

Ti se svou zábavnou a energetickou show tak doplní program už tak nabitý zvučnými jmény, jako jsou třeba Agnostic Front, Dubioza Kolektiv či Cock Sparrer. A že koncerty Gogol Bordello stojí za to, o tom se mohli čeští fanoušci přesvědčit už několikrát, naposledy v roce 2013 na festivalu Rock for People, kde kapela představila své zatím poslední album, Pura Vida Conspiracy.

Informace o vstupenkách na letošní ročník jsou k nalezení na jeho oficiálním webu, ještě do konce ledna je přitom možné je pořídit se slevou. Festival Mighty Sounds 2017 se bude konat od 14. do 16. července na letišti Čápův dvůr.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 294 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.