Good Charlotte fanouškům nadělili vánoční EP

Good Charlotte | Zdroj: billboard.com

Good Charlotte se rozhodli potěšit své fanoušky, a tak jim pod stromeček nadělili nové vánoční EP s hned třemi vánočními písněmi.

K vánocům neodmyslitelně patří i zpívání vánočních koled, což si dobře uvědomují i američtí punk-rockeři Good Charlotte. Ti se rozhodli svým fanouškům pod stromeček nadělit nějaké ty vánoční tóny v podobě nového EP A GC Christmas: Part 1.

To obsahuje  hned tři písně. Pop-punkovou předělávku vánoční klasiky Last Christmas, Chrismas by the Phone, která původně vyšla jako vánoční b-side v roce 2002 a novinku s názvem Let The World Be Still.

Kapela ke každé písni přidala i tématické vánoční video, které ještě lépe pomůže navodit tu správnou vánoční náladu. Navíc to dle názvu EP vypadá, že kapela chystá nějaké ty vánoční překvapení i do budoucna. Tak uvidíme, co nakonec pod tím stromečkem najdeme.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...