Aerodrome 2018 přiveze 30 zahraničních hvězd, mezi nimi i Stone Sour či Macklemore

Limp Bizkit
Limp Bizkit | Zdroj: Aerodrome festival

Aerodrome Festival oznamuje první jména a se svým pátým ročníkem se rozrůstá do akce světového formátu. Třicet interpretů mnoha žánrů včetně Wiz Khalify, Stone Sour či Limp Bizkit si během tří dnů příštího léta zahraje v Panenském Týnci.

Čeští hudební fanoušci mohou jásat. Po vzoru světových jmen jako Sziget či Coachella bude mít s příštím rokem i naše kotlina svůj vlastní multižánrový megafestival a nebude jím žádný jiný, než pátý ročník oblíbeného Aerodrome, který k nám v minulosti přilákal i hvězdy jako Linkin Park či Metallica.

Aerodrome 2018 se nově místo v Praze bude konat na letišti v Panenském Týnci, kde na dvou pódiích mezi 28. a 30. červnem vystoupí až 30 interpretů ze všech zákoutí hudební scény.

Z dosud oznámených se tak můžeme těšit na proslulou industriální formaci Nine Inch Nails, rappery Macklemore a Wiz Khalifa, nu-metalové hvězdy Limp Bizkit, Stone Sour s Corey Taylorem v čele, Parkway Drive, metalcoreové veterány Bullet for My Valentine a Hollywood Undead. Postupem času se navíc ještě můžeme těšit na ohlášení ještě jednoho headlinera a mnoha dalších vystupujících.

Vstupenky jsou v prodeji už nyní na oficiálních stránkách festivalu, prvních dva tisíce kupujících si je přitom může užít za speciální cenu 2 990 Kč, poté už budou k dispozici za 3 490 Kč. O oznámení dalších interpretů budeme informovat.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.