Good Charlotte hlásí návrat

Good Charlotte | Zdroj: Facebook.com

Americká pop-punková legenda po 5 letech hlásí comeback! Fanoušky překvapila novým singlem i koncertními daty!

Okolo partičky Good Charlotte z amerického Marylandu se dlouho nic nedělo. Jejich poslední album Cardiology vyšlo v roce 2010 a od té doby se fanoušci žádné nové muziky nedočkali. Bráchové Benji (kytara) a Joel (zpěv) Maddenovi se navíc začali věnovat svému sólovému projektu The Madden Brothers a spolupracovali s jinými umělci, jako 5 Secons of Summer nebo Hilary Duff. Mnozí se tedy obávali, že snad na svoji kapelu zanevřeli.

Situace se změnila až nedávno, kdy kapela vydala svůj zbrusu nový singl nazvaný Makeshift Love spolu s prohlášením, že se cítí být připravena na comeback. K singlu následoval i nový videoklip, ve kterém členové kapely pracují ve společnosti, která doručuje oznámení rozchodu. O zábavu je tedy postaráno.

Kapela má také čerstvě náplánováno hned několik koncertů v únoru příštího roku, ale bohužel se týkají pouze UK a jednoho vystoupení v irském Dublinu.

Přes to všechno jsme se stále nedočkali žádného konkrétního prohlášení ohledně přípravy nového alba. Fanouškům tedy nezbude než doufat, že to Good Charlotte s tím návratem myslí vážně a že nová tvorba neskončí u jediného, ač výborného singlu.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...