Grape festival v roce 2020 ještě zůstane na Piešťanském letišti

Grape Festival 2019 | Foto: Michaela Sliacká, MonsterMusic

Přestože to s festivalem Grape vypadalo na podzim všelijak, nakonec se 11. ročník v srpnu odehraje na domácí půdě. Fanoušci tak dostanou možnost se v létě naposledy rozloučit s Piešťanským letištěm.

Po letošním úspěšném ročníku Grape festivalu přišla nejprve nešťastná zpráva o tom, že se populární slovenská událost bude muset stěhovat na zatím neznámé místo. Po několika měsících jednání se ale organizátorům podařilo domluvit, aby Piešťanské letiště zůstalo pro rok 2020 ještě místem konání festivalu. Zároveň půjde ale o poslední ročník na této půdě. O budoucnosti akce v dalších letech zatím není jasno, Grape nyní totiž hledá nové prostory ke konání, prioritou je ale stále okolí Piešťan.

Čtěte také: Grape Festival 2019 ovládli The Kooks a Chvrches. Závěrem ale hrálo hlavní roli nepřívětivé počasí

Termín Grape festivalu bude opět 8. a 9. srpna a v nejbližších dnech se dozvíme jména prvních interpretů, kteří v roce 2020 zavítají na Slovensko.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz