Green Day jdou v nejnovějším videu zpátky do minulosti

Green Day | Zdroj: Greendayauthority.com

Green Day, skupina, která je v dnešní době už stále hrající legendou, se po delší odmlce zase hlásí o slovo. Tentokrát přichází s novým videoklipem. Ten byl natočen k písni z jejich nejnovějšího alba Revolution Radio.

V lednu v České republice Green Day odehráli po necelých sedmi letech jeden ze svých koncertů k nejnovější desce Revolution Radio. Ta vyšla minulý rok na podzim a k několika písním vyšlo už i pár videoklipů. Nyní přišla řada na stejnojmennou nahrávku Revolution Radio, kde můžeme na záběrech pozorovat kapelu ve své aktuální naprosto výborné formě a zároveň krátké prostřihy z archivu, jenž pochází z jejich naprostých začátků, kdy ani oni sami netušili, že jednou budou špičkou moderního punkrocku!


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.